Wystarczy wejść na stronę www.pagaspot.com i kliknąć przycisk “Zacznij za darmo”. Przed Tobą pojawi się okno, w którym musisz wybrać z jakiego typu konta będziesz chciał/a korzystać. Jeżeli posiadasz organizację, w której chcesz używać Pagaspot wybierz “Konto firmowe”. Druga opcja, czyli “Konto osobiste” jest przeznaczone dla tych, którzy chcą rozliczać się w organizacji korzystającej już z Pagaspot.

Po wybraniu odpowiedniej opcji, Pagaspot przeniesie Cię na ekran logowania. Wybierz “Zarejestruj”, a następnie uzupełnij pola z danymi. Po zaakceptowaniu regulaminów jesteś gotowy/a na kliknięcie przycisku “Zarejestruj”.
W tym momencie nasz system wyśle link weryfikacyjny na podany przez Ciebie mail. Sprawdź swoją skrzynkę i odnajdź mail od Pagaspot. Kliknij w link weryfikacyjny i aktywuj konto!

Jeżeli rejestrujesz swoją organizację (wybrałeś “Konto firmowe”) Pagaspot przeniesie Cię na ekran logowania, wprowadź mail i ustalone hasło, następnie kliknij przycisk “Zaloguj”. Po zalogowaniu wyświetli Ci się formularz rejestracji organizacji. Uzupełnij dane w formularzu i zaakceptuj odpowiednie pola.

Teraz już możesz naliczać, rozliczać i przypominać!