W jaki sposób mogę tworzyć nowe grupy oraz je edytować?

Na ekranie “Płatnicy” możesz zobaczyć listę wszystkich osób wprowadzonych w Twojej organizacji do Pagaspot. Sposobem organizacji Twojej pracy w systemie, który polecamy, jest tworzenie grup. Aby dodać lub edytować grupy kliknij w pole "Grupa". Wyświetli Ci się lista aktualnie dodanych grup, na samym jej dole zobaczysz przycisk "Edytuj" – kliknij go.

Pojawi się przed Tobą okienko, w którym zobaczysz już istniejące grupy oraz za pomocą ikony plusa utworzysz nowe. Gdy dodajesz nową grupę, nazwij ją i kliknij “Dodaj”. Gdy chcesz zmodyfikować już istniejącą grupę, kliknij ją i zmień jej nazwę lub usuń poprzez kliknięcie ikony kosza. Na koniec zamknij okno.


Jeżeli chcesz dodać lub usunąć płatników z wybranej grupy, zacznij od zaznaczenia ich. Wybierz ikonę “Edytuj grupę” (pojawiająca się ikona, trzecia od lewej strony, z symbolem trzech osób).

Zobaczysz, do których grup ten płatnik już należy. Możesz dodać lub usunąć płatnika z wybranych grup odznaczając albo zaznaczając kwadracik pod wybraną grupą. Pamiętaj, że możesz zaznaczyć wielu płatników oraz dodać ich do wielu grup jednocześnie. Jeżeli posiadasz liczna grupy lub zaznaczyłeś wielu płatników użyj pasków bocznych w oknie.