Wdrożenie klienta do systemu wymaga działań zarówno ze strony Pagaspot, jak i nowej organizacji.

W kilku punktach przedstawiamy plan wdrożenia:
1. Pagaspot zakłada konto dla organizacji
2. Organizacja przygotowuje poniższe dane do wdrożenia:
🔹 2.1. Numer rachunku bankowego, na który realizowane będą wpłaty
🔹 2.2. Excel z danymi klientów, których organizacja planuje wgrać do systemu + przygotowanie salda klientów na dzień wprowadzania danych do Pagaspot (zaległości oraz nadpłaty)
🔹 2.3. Fragment wyciągu bankowego w celu przygotowania parsera
🔹 2.4. Adresy mailowe osób, które powinny mieć dostęp do systemu
🔹 2.5. Wskazanie osoby odpowiedzialnej za obsługę Pagaspot
🔹 2.6. Weryfikacja zobowiązań wobec klientów w zakresie RODO

3. Pagaspot wskazuje opiekuna po swojej stronie
4. Pagaspot w porozumieniu z organizacją:
🔹 4.1. Wprowadza dane do systemu + odbywa się szkolenie z obsługi + Pagaspot przesyła instrukcję (szacowany czas to 2 x 2h)
🔹 4.2. Sprawdza poprawność wprowadzonych przez organizację danych + podejmują decyzję o aktywacji użytkowników (szacowany czas to 3h)

5. Organizacja wysyła maila do wszystkich użytkowników z informacją o Pagaspot oraz instrukcją rejestracji (wzór maila poniżej)
6. Aktywacja + wysłanie wiadomości wewnątrz Pagaspot  (wzór wiadomości poniżej, szacowany czas to 1h)
7. Utrzymanie systemu, odpowiedź na bieżące pytanie kierowane telefonicznie lub mailowo do indywidualnego opiekuna (2 x 2h)

Etap 1 - trwa 2 tygodnie (punkty 1 - 5)
Etap 2 - trwa 1 miesiąc (punkty 6 i 7)

Zakłada się, że po upływie 6 tygodni Organizacja uzyska samodzielność w obsłudze Pagaspot. Bieżące pytania proszę kierować do wyznaczonego opiekuna wdrożenia.


Wzór do pkt. 5
Szanowni Państwo,

zdecydowaliśmy się wdrożyć system do obsługi rozliczeń - Pagaspot.
Pagaspot posiada bramkę płatniczą, wgląd w bieżące oraz historyczne rozliczenia oraz możliwość komunikowania się za pośrednictwem wiadomości wewnątrzsystemowych.
W ciągu najbliższych dni dostaną Państwo maila od Pagaspot. Po wejściu w maila, prosimy kliknąć “załóż konto” a następnie uzupełnić formularz - zajmuje to około minuty. Po kliknięciu “zarejestruj” Pagaspot przeniesie Państwa na zalogowane konto. Dzięki systemowi będą Państwo mogli wyświetlić wszystkie należności oraz je opłacić.


Wzór do pkt. 6
Szanowni Państwo,

dziękujemy za zarejestrowanie się w Pagaspot. Będzie to dużym ułatwieniem zarówno dla Państwa jak i [nazwa organizacji. Po zalogowaniu będą mogli Państwo wyświetlić wszystkie należności oraz je opłacić. System będzie również wysyłał do Państwa informacje o nowych należnościach. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kierowanie zapytań w odpowiedzi na tę wiadomość.